Przewozy do Irlandii

IRLANDIA – Busy Polonia Transport – Przewozy do Irlandii

Irlandia jest europejskim państwem, które zlokalizowane jest w północnej części kontynentu na wyspie o tej samej nazwie. Jest państwem, które jest o wysokim poziomie materialnym, które oferuje swoim obywatelom wysoki standard życia. Ponadto jest to państwo o pięknych krajobrazach oraz o dość ciekawej przyrodzie, która zamyka się w zielonych terenach.

linie autokarowe polonia transport przewozy do irlandii

Bilety autokarowe do Irlandii można kupić za pomocą naszej strony internetowej. dodatkowo taki bilet autokarowy jest dostępny w ofertach praktycznie wszystkich linii autokarowych, w tym także w ofercie Polonii Transport. Polonia Transport realizując połączenia autokarowe międzynarodowe do Irlandii oferuje pasażerom wysoki standard podróży oraz tanie bilety autokarowe, co sprawia że przewozy autokarowe realizowane przez Polonie są często wybierane.

bilety autokarowe voyager polonia transport przewozy do irlandii

Bilety autokarowe do Irlandii można kupić w dwie strony, ponieważ autokar do Irlandii wraca do Polski, także nie będzie problemu z powrotem do ojczyzny. Jednakże należy wiedzieć, że z Polski do Irlandii trasa realizowane jest przez Londyn, co dla wielu pasażerów jest ważne. Dodatkowo autobusy do tego kraju jeżdżą dwa lub trzy razy w tygodniu, przy uwzględnieniu zapotrzebowania. Ważną informacją jest fakt, że autobusy do Irlandii zazwyczaj kończą trasę w Dublinie – stolicy Irlandii.

tanie bilety autokarowe polonia transport przewozy do irlandii

Busy do Dublina jadą kilkanaście godzin (zazwyczaj około dwudziestu godzin). Jadąc autokarem do Irlandii mija się następujące, przykładowe miasta: Białystok, Łomża, Olsztyn, Gdańsk. Ponadto  jadąc autokarem do Dublina mija się wiele angielskich miast, typu Lincoln, Boston, Bristol, Leeds, Glasgow. Autobus do Irlandii zatrzymuje się w stolicy, przy budynku Ulster Bank, czyli w centrum miasta. Jadąc autobusem do Irlandii można przeżyć fajną przygodę oraz zapoznać ciekawych ludzi i nawiązać przyjaźnie.

Oprócz przewozów do Irlandii linie autokarowe Polonia Transport oferują również busy do Anglii, autokary do Holandii bądź też autobusy do Niemiec.