Przewozy do Irlandii

IRLANDIA – Busy Polonia Transport – Przewozy do Irlandii

Wyszukaj połączenia w wyszukiwarce Voyager i kup bilet autokarowy online na transport osób Polonia Transport lub in. przewoźnika w wyszukiwarce Euroticket:

Autokary Polonia Transport

Przewóz osób Polonia Transport Irlandia

Tanie bilety Polonia Transport do Irlandii

Międzynarodowe przewozy Polonia Transport

linie autokarowe polonia transport przewozy do irlandiiIrlandia jest europejskim państwem, które zlokalizowane jest w północnej części kontynentu na wyspie o tej samej nazwie. Jest państwem, które jest o wysokim poziomie materialnym, które oferuje swoim obywatelom wysoki standard życia. Ponadto jest to państwo o pięknych krajobrazach oraz o dość ciekawej przyrodzie, która zamyka się w zielonych terenach.

bilety autokarowe voyager polonia transport przewozy do irlandiiBilety autokarowe do Irlandii można kupić za pomocą naszej strony internetowej. dodatkowo taki bilet autokarowy jest dostępny w ofertach praktycznie wszystkich linii autokarowych, w tym także w ofercie Polonii Transport. Polonia Transport realizując połączenia autokarowe międzynarodowe do Irlandii oferuje pasażerom wysoki standard podróży oraz tanie bilety autokarowe, co sprawia że przewozy autokarowe realizowane przez Polonie są często wybierane.

Bilety autokarowe do Irlandii można kupić w dwie strony, ponieważ autokar do Irlandii wraca do Polski, także nie będzie problemu z powrotem do ojczyzny. Jednakże należy wiedzieć, że z Polski do Irlandii trasa realizowane jest przez Londyn, co dla wielu pasażerów jest ważne. Dodatkowo autobusy do tego kraju jeżdżą dwa lub trzy razy w tygodniu, przy uwzględnieniu zapotrzebowania. Ważną informacją jest fakt, że autobusy do Irlandii zazwyczaj kończą trasę w Dublinie – stolicy Irlandii.

Czy widziałeś już poruszane przez nas tematy przewozów autokarowych międzynarodowych z Polski do Irlandii i z Irlandii do Polki od linii autobusowych Polonia transport – do Dublina, do Belfastu oraz do Cork?

tanie bilety autokarowe polonia transport przewozy do irlandii

Busy do Dublina jadą kilkanaście godzin (zazwyczaj około dwudziestu godzin). Jadąc autokarem do Irlandii mija się następujące, przykładowe miasta: Białystok, Łomża, Olsztyn, Gdańsk. Ponadto  jadąc autokarem do Dublina mija się wiele angielskich miast, typu Lincoln, Boston, Bristol, Leeds, Glasgow. Autobus do Irlandii zatrzymuje się w stolicy, przy budynku Ulster Bank, czyli w centrum miasta. Jadąc autobusem do Irlandii można przeżyć fajną przygodę oraz zapoznać ciekawych ludzi i nawiązać przyjaźnie.

Oprócz przewozów do Irlandii linie autokarowe Polonia Transport oferują również busy do Anglii, autokary do Holandii bądź też autobusy do Niemiec.

Przykładowe ceny przejazdów autokarem Irlandia

Ceny przejazdu autokarem Irlandia Polska

Autobusy do Irlandii z Polski

Przejdź do wyszukiwarki Voyager i zamówi bilety an autobusy z Polski do Belfastu, Dublina czy Cork.

Przykładowa trasa Polska Irlandia

Przewóz ludzi linii Polonia Transport i Sindbad-Eurobus

Warszawa -> Łódź -> Koło -> Konin -> Poznań -> Świebodzin -> Słubice -> Folkestone -> Dover -> Maidstone -> Giuldford -> Milton Keyenes -> Basingstoke -> Poole -> Cambridge -> Thetford -> Wolverhampton -> Derby -> Cheltenham -> Norwich -> Canterbury -> Mansfield -> Sheffield -> Winchester -> York -> Bridgwater -> Liverpool -> Taunton -> Chester -> Blackburn -> Burnley -> Burnsley -> Bolton -> Wakefield -> Halifax -> Huddersfield -> Blackpool -> Torquay -> Liskeard -> Newquay -> Camborne -> Durham -> Newton Abbot -> Paigton -> Sunderland -> Penzance -> Truro -> Chesterfield -> Felixstowe -> Great Yarmouth -> Hereford -> Middlesbrough -> Newcastle -> Newport -> Penrith -> Alnwick -> Inverness -> Belfast -> Dublin -> Holyhead

Permalink do tego artykułu: http://bilety-poloniatransport.pl/autokary-do-irlandii/

Belfast

Autokary do Belfastu (Béal Feirste) – Trasa autokarowa Polska-Belfast-Polska – Autobusy Polonia Transport do Belfastu – Bilety autokarowe do Belfastu Wyszukaj połączenia w wyszukiwarce i kup bilet autokarowy online na transport osób Polonia Transport lub in. przewoźnika: Jedną z form transportu, oferowanych podróżnym na polskim rynku transportowym są międzynarodowe przejazdy autokarowe. Są one najkorzystniejszym sposobem …

Cork

Autokary do Cork (Corcaigh) – Trasa autokarowa Polska-Dublin-Polska – Autobusy Polonia Transport do Dublina – Bilety autokarowe do Dublina Wyszukaj połączenia w wyszukiwarce i kup bilet autokarowy online na transport osób Polonia Transport lub in. przewoźnika: Międzynarodowe przejazdy autokarowe od kilku lat przeszły w Polsce wielkie oblężenie. Obecnie sytuacja ustabilizowała się, jednak nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. …

Dublin

Autokary do Dublina (Baile Átha Cliath) – Trasa autokarowa Polska-Dublin-Polska – Autobusy Polonia Transport do Dublina – Bilety autokarowe do Dublina Wyszukaj połączenia w wyszukiwarce i kup bilet autokarowy online na transport osób Polonia Transport lub in. przewoźnika: Rynek międzynarodowych przejazdów autokarowych w Polsce znajduje się obecnie na wysokim poziomie. Jest to m.in. wynikiem wstąpienia Polski do Unii …